Pylon wjazdowy – przybramowy DRAWSTAL. Pylony reklamowy osadzane przy wjazdach na teren przyzakładowy firm są coraz bardziej popularną reklamą wizualną, wręcz nowoczesna prestiżową wizytówką firmy. Informują potencjalnego Klienta bądź przejeżdżającego kierowcę o nazwie firmy, stronie www a nawet spełniają funkcję tablicy z nazwą ulicy. Pylon Drawstal wykonano na podbudowie solidnej spawanej konstrukcji stalowej  malowanej proszkowo z lekkim odpornym na warunki atmosferyczne poszyciem z kompozytu aluminiowego. Zastosowano poszycie w błyszczącej czerni, natomiast boczne maskownice w kontrastowej strażackiej czerwieni. Liternictwo również w mocnej czerwieni, co daje fenomenalne i bardzo czytelne podświetlenie nocą. Iluminacja liternictwa w proekologicznej i energooszczędnej technologii LED.

Pylon reklamowy w rozmiarze konstrukcyjnym 120 x 200 cm.  Typ montażu wkopywany – betonowany w gruncie.

Liternictwo zostało wyfrezowane w poszyciu pylonu i podklejone od wewnątrz czerwoną i białą (opal) pleksą do podświetleń. Liternictwo lekko wklęsłe na gr. 3 mm względem poszycia pylonu.

Konstrukcja stalowa wykonana wg rysunku inżynieryjno-konstrukcyjnego , spełnia normy bezpieczeństwa i wytrzymałości na strefy wiatrowe w Polsce kl.1.

ZAPYTANIE :  edyta@advertstudio.com.pl         T. 519 135 498

pylon-reklamowy-drawstal-producent-pylonow-advert-opole pylon-reklamowy-przybramowy-producent-reklam-swietlnych-led-advert-reklama-opole

pylon przybramowy wjazdowy - advert reklama

pylon wjazdowy przybramowy -drawstal- producent pylonow advert

PYLON REKLAMOWY JAKO ELEMENT OZNAKOWANIA FIRMY

Pylon reklamowy wykonany solidnie i estetycznie buduje pozytywnie odbiór Państwa firmy przez Klientów. Jest elementem budującym profesjonalizm i nowoczesność kompani czy firmy rodzinnej. Pylon ustawiony przy wjeździe do firmy to świetny przekaz wizerunkowy, informacyjny i wskazujący.

pylon-wjazdowy-pylon-przy-zakładowy-Drawstal-advert-reklama

PYLON REKLAMOWY JAKO ELEMENT IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ FIRMY

Oznakowanie-firmy-DRAWSTAL-reklama-Advert

ZOBACZ INNE PYLONY WJAZDOWE / PRZYBRAMOWE

pylon-reklamowy-advert-reklama-producent-pylonow

 

ZAPRASZAMY DO ZAPYTAŃ :  edyta@advertstudio.com.pl        T. 519 135 498