Witacze sołectwa Kierpień na zlecenie gminy Głogówek w  Opolskim. Witacz to od dawna bardzo znana w Polsce forma reklamy wizualnej informacyjno-promocyjna służąca prezentacji miast / gmin. Usytuaowane przy głównych drogach wjazdowych. Witacze informują kierowców o przebywaniu na obszarze danego sołectwa, gminy czy regionu.

Witacz  wykonany na solidnej podwyższanej konstrukcji stalowej  z poszyciem z kompozytu aluminiowego w jasnoszarym odcieniu RAL 7035. Wymiar konstrukcyjny 2,35 x 1,2 m  o kolorystyce  również jasno szarej malowanej proszkowo – RAL 7035. Liternictwo niepodświetlane o barwie zielonej (medium green RAL 6029) i czarnej wraz z pełnokolorowym zdjęciem (fragment miejscowości – zdjęcie dostarczone przez Inwestora) zadrukowanym solwentowo i aplikowanym bezpośrednio na poszycie pylonu.

Sołectwo Kierpień na Opolszczyźnie po wykonaniu niezbędnych formalności prawno-budowlanych zleciła Nam produkcję trzech witaczy. Konstrukcja stalowa wykonana pod  osadzenie  na prętach gwintowanych M16 zakotwionych w fundamencie. Montaż w gestii

pylon-reklamowy-witacz-gminy-kierpien-producent-pylonow-advert-opole

pylon-reklamowy-witacz-gminy-kierpirn-advert-profucent-reklam

ZOBACZ INNE WITACZE

ZAPYTANIA     edyta@advertstudio.com.pl       TEL  519 135 498