DETAL –  jest ważny, wpływa na jakość i trwałość produktu, ale przede wszystkim kreuje środowisko marki – takie kreowanie wizerunku i otoczenia buduje wielowymiarowe relacje z Klientem świadomym i ponadprzeciętnym…

Dzisiaj nastały takie przykre czasy, iż z nadmiaru tandety i chęci posiadania więcej za mniej, ciężko znaleźć wysokiej jakości produkt, który cieszył by na dłużej, a przy tym nie szpecił przestrzeni. Dlatego w kontrapunkcie tej tendencji stawiamy na jakość i solidność naszego  produktu- pylonu reklamowego oraz jego klasyczny dizajn z dobrą klasyczną typografią

Pylony reklamowe wykonujemy z kompozytu aluminiowego typu dibond i solidnego  szkieletu z konstrukcji stalowej spawanej wg rysunku konstrukcyjnego zaprojektowanego przez inżyniera bud. zapewniając przy tym użycie wysokiej jakości elementów made in EU . Oferujemy  nowoczesne  i  naprawdę solidne  pylony wizerunkowe nie zwracając uwagi na dostępne na rynku kiepskiej jakości pseudo pylony z chińskiej wytłoczki.

Każde podświetlenie  energooszczędne  LED LG jest przed montażem testowane na pracowni celem wyeliminowania ewentualnych defektów. Nasze podświetlenie jest równomierne i bez widocznych punktów diodowych. Oferujemy nowoczesne zimne podświetlenie,lub tradycyjne ciepłe .

Pylony wytwarzane na podstawie rysunku konstruktorskiego , są gwarantem solidności konstrukcji i bezpieczeństwa dla przestrzeni publicznej (odpowiednia grubość stali, elementy mocujące o odpowiedniej twardości i polskiej produkcji).  Wysokie wymagania Naszych Klientów sprawiają , iż w ramach jakości produktu  i bezpieczeństwa reklamy  używamy tylko wysokiej jakości stali i podzespołów made in EU.

 

STANDARDOWE  WYMIARY

szablon pylon 3 x 1,2 m

 

KOLORYSTYKA 

Poniżej standardowa kolorystyka poszycia pylonów w wykończeniu błysk lub mat. Pozostałe kolory uzyskujemy poprzez aplikację folii polimerycznej długo żywotnej.

                                                 RAL 7016                      RAL 9006

kolory poszycia pylonow0advert opole

 

PODŚWIETLENIE

w technologii energooszczędnej  LED LG , oryginalne diody o długiej wieloletniej żywotności iluminacji. Każdy pylon testujemy na pracowni pod względem efektów świetlnych (aby uzyskać jednolite podświetlenie bez plam czy widocznych ciod LED) Podświetloną są tylko wycięte w poszyciu pylonu liternictwo i znaki graficzne (nie jest podświetlony cały front pylonu !)

advert-producent pylonow - reklama

REGULACJE PRAWNE

Sadowienie pylonów w gruncie na terenie nieruchomości regulują przepisy prawne  , które mogą wymagać zgłoszenia (pylon niepodświetlany)  lub pozwolenia budowlanego (pylon z fundamentem i podświetlany z zewnętrzną instalacją elektryczną). Dlatego Inwestor powinien we własnym zakresie w odpowiednim lokalnym organie administracji architektoniczno -budowlanej , ewentualnie za pomocą architekta inwestycji, uzyskać odpowiednią informację , decyzje i dokumenty odnośnie planowanej inwestycji .